سایر اخبار

در حاشیه ی برگزاری نماز جمعه ی شهر باب انار شهرستان خفر که با حضور نماینده ی مردم شهرستان های جهرم و خفر در مجلس شورای اسلامی برگزار گردید، امور آبفا این شهرستان نیز با شرکت در میز خدمت فرمانداری ، مشکلات شهروندان در حوزه ی آبرسانی را بررسی و پاسخ مناسب ارائه نمود.

۱۴۰۱/۰۹/۰۵

امور آبفای شهرستان کازرون با هماهنگی با اداره آموزش و پرورش این شهرستان ، اقدام به برگزاری جشنواره فراگیری نخستین واژه (آب) در آموزشگاه های ابتدایی این شهر نمود.

۱۴۰۱/۰۹/۰۵

مدیر امور آبفا شهرستان گراش و تنی چند از کارشناسان این امور در حاشیه ی برگزاری نماز جمعه ی شهر گراش با تشکیل میز خدمت ، مشکلات مردم در حوزه ی آب شرب را بررسی نمودند

۱۴۰۱/۰۹/۰۵

با اصلاح و بهسازی شبکه توزیع آب شرب درخیابان دولت آباد شهر مرودشت ، جمعی از مشترکین از مزایای آن بهره مند گردیدند.

۱۴۰۱/۰۹/۰۵

همزمان با هفته بسیج و فرارسیدن هفته ی کتاب و کتاب خوانی، جمعی از بانوان شاغل در شرکت آبفا فارس از یک کتابخانه ی عمومی در شیراز بازدید کردند.

۱۴۰۱/۰۹/۰۲

طی مراسمی سرپرست امور آبفا شهرستان قیروکارزین معرفی و از خدمات مدیر سابق این امور تقدیر شد .

۱۴۰۱/۰۸/۳۰

مدیرعامل شرکت آبفا استان فارس در جلسه ای با نماینده ی مردم شهرستان های لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی، فرمانداران دو شهرستان و جمعی از مسئولین محلی، مسائل مربوط به آبرسانی شهری و روستایی این شهرستان ها را مورد بررسی و تبادل نظر قرار داد.

۱۴۰۱/۰۸/۳۰

با ترمیم خط انتقال آبرسانی ۳۰۰ میلیمتری شهر گراش در کمترین زمان، روند آبرسانی به مردم به حالت معمول بازگشت.

۱۴۰۱/۰۸/۳۰

جمعی از کارکنان امور آبفا شهرستان اقلید فارس، همزمان با هفته ی بسیج در عملی خداپسندانه ، اقدام به اهدا خون ء نمودند.
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس ، با حضور اکیپ سیار انتقال خون شهرستان اقلید ، جمعی از کارکنان امور آبفا این شهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته ی بسیج، در عملی خداپسندانه ، خون خود را به بیماران و حادثه دیدگان نیازمند به خون ، اهداء نمودند .

۱۴۰۱/۰۸/۳۰

رئیس کمسیون عمران و نماینده ی مردم شهرستان های جهرم و خفر در مجلس شورای اسلامی به اتفاق مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس از پروژه های آبرسانی شهری و روستایی این شهرستان بازدید و روند آبرسانی به مردم را بررسی نمود.

۱۴۰۱/۰۸/۳۰

صفحه‌ها