سایر اخبار

شرکت آبفا استان فارس همزمان با فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی که مصادف با بازگشت پیکر مطهر شهید مدافع حرم شهید حاج عبدالله اسکندری به وطن گردید، اقدام به برپایی ایستگاه صلواتی و توزیع شربت نذری در میان شهروندان شیرازی نمود.

۱۴۰۱/۰۵/۱۵

مدیر کل امور اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) از خسارات ناشی از سیل در بارندگی های اخیر در شهرستان های بختگان، سرچهان و ارسنجان بازدید نمود.

۱۴۰۱/۰۵/۱۲

مدیر عامل و رئیس ستاد بحران شرکت آبفا فارس با اعلام این خبر گفت: با تلاش شبانه روزی اکیپ های فنی و بهره برداری آب شرکت آبفا استان فارس و امور آبفا شهرستان های تابعه، آب شرب همه شهر ها و روستاهای آسیب دیده در سیل های روزهای گذشته وصل شده و آبرسانی در این مناطق به روال معمول بازگشته است. 

۱۴۰۱/۰۵/۱۲

مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس از وصل مجدد آب ۱۵۷ روستا و ۷ شهر استان که بر اثر جاری شدن سیل در بارندگی های شدید روزهای اخیر دچار قطعی آب شده اند خبر داد و اظهار امیدواری کرد با تلاش شبانه روزی همکاران امور و ادارات تابعه شرکت، آب روستاهایی که قطع است در اسرع وقت وصل خواهد شد.

۱۴۰۱/۰۵/۱۱

کارکنان شرکت آبفا استان فارس، امور و ادارات آبفا تابعه در ایام دهه ی نخست محرم با برگزاری مراسم زیارت عاشورا به سوگواری و گرامیداشت حماسه ی کربلا و سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین "ع" پرداختند.

۱۴۰۱/۰۵/۱۱

اکیپ های فنی و بهره برداری آب شرکت آبفا فارس و امور آبفا شهرستان های تابعه همزمان با بارندگی های جدید طی دو روز گذشته، همچنان در حال رفع اتفاقات و وصل کردن موقت شبکه های آبرسانی شهری و روستایی در استان می باشند

۱۴۰۱/۰۵/۱۱

قائم مقام و جانشین رئیس ستاد بحران شرکت آبفا فارس ضمن اشاره به آسیب های جدی به زیرساخت های تأسیسات آبرسانی شهرستان های استان، از رفع مشکلات آبرسانی در ۶ شهر و ۱۲۸ روستای سیل زده ی استان فارس خبر داد و ابراز امیدواری کرد تا به زودی مشکلات ناشی از سیل روزهای اخیر به طور کامل در استان مرتفع گردد به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس، جاسب زنگنه قائم مقام و جانشین رئیس ستاد بحران این شرکت که به

۱۴۰۱/۰۵/۰۹

مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس در بازدید میدانی از شهرستان های سیل زده ی این استان، از آسیب جدی به تاسیسات آبرسانی ۵ شهر و ۱۰۱ روستای استان در بارندگی های اخیر خبر داد و گفت: مشکل آبرسانی در اکثر این شهرها و روستاهای سیل زده با تلاش پرسنل بهره برداری آب شرکت آبفا فارس در کمترین زمان ممکن مرتفع گردیده و در تلاش برای رفع مشکلات باقی مانده هستیم.

۱۴۰۱/۰۵/۰۸

به منظور مدیریت و به حداقل رساندن آثار و حوادث ناشی از سیل در استان فارس، بخش های مختلف این شرکت که می توانند در مقابله با بحران نقش داشته باشند از چند روز گذشته به حالت آماده باش کامل درآمده اند.

۱۴۰۱/۰۵/۰۷

تاسیسات آبرسانی شهر آباده طشک مرکز شهرستان بختگان که در بارندگی شدید شب گذشته دچار آسیب شده بود، در کوتاهترین زمان ترمیم و آبرسانی به مردم از سر گرفته شد.

۱۴۰۱/۰۵/۰۷

صفحه‌ها