سایر اخبار

مدیرعامل شرکت آبفا استان فارس به دعوت مدیر کل اداره آموزش و پرورش این استان در نشست تصویری با مدیران امور آبفا و روسای ادارات آموزش و پرورش شهرستان های استان فارس، شرکت نمود.

۱۳۹۹/۱۱/۰۴

 در ادامه ی اجرای پروژه های مختلف آبرسانی شهری و روستایی، پس از فعالیت های بی وقفه اکیپ رفع اتفاقات اداره بهره برداری امور آبفا شهرستان کوار، چاه آبرسانی این امور در مجموعه ی آبرسانی قصر احمد بخش مرکزی ، مرمت و بهره برداری از آنها از سر گرفته شد.

۱۳۹۹/۱۱/۰۱

مدیرعامل شرکت آبفا استان فارس در جلسه ای با بخشدار بخش وراوی شهرستان مهر مسائل مربوط به آبرسانی شهری و روستایی این بخش را مورد بررسی و تبادل نظر قرار داد.

۱۳۹۹/۱۱/۰۱

مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس در جلسه ای با فرماندار شهرستان ارسنجان، آخرین وضعیت منابع آب شرب ، مسائل و نیازهای حوزه ی آبرسانی به شهر و روستاهای این شهرستان را مورد بررسی و تبادل نظر قرارداد

۱۳۹۹/۱۰/۲۷

الکتروپمپ و تأسیسات سر چاهی چاه آبرسانی مجموعه ی قنات ابراهیم  شهرستان سرچهان در حداقل زمان تعویض و مجددا در مدار بهره برداری قرار گرفت.

۱۳۹۹/۱۰/۲۳

 طی جلسه ای در امور آبفا شهرستان آباده، ضمن تقدیر از برگزیده ی مرحله ی کشوری سومین دوره از مسابقه ی سراسری آب مساوی است با زندگی در شهرستان آباده ، تندیس یادبود مسابقات در مرحله ی استانی به وی اهدا گردید.

۱۳۹۹/۱۰/۲۳

رئیس مجمع خیرین استان فارس با تمجید از مشارکت های مردی در طرح های تأمین آب شرب، گفت: حتی دورافتاده ترین و کم برخوردارترین روستاها نیز در تأمین آب آشامیدنی سالم برای مردم، مشارکت می کنند

۱۳۹۹/۱۰/۲۱

الکتروپمپ و تأسیسات سر چاهی چاه آبرسانی شماره ی ۱ پلنگی دهستان دادین بخش جره و بالاده شهرستان کازرون در کمترین زمان ممکن تعویض و مجددا در مدار بهره برداری قرار گرفت.

۱۳۹۹/۱۰/۲۱

جمعی از دهیاران روستاهای بخش مرکزی شهرستان کوهچنار با ارسال لوح تقدیر از خدمات و فعالیتهای آبرسانی مدیر امور آبفا شهرستان کوهچنار قدردانی نمودند

۱۳۹۹/۱۰/۲۱

    معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار فارس با ارسال لوح تقدیر از زحمات مدیر امور آبفا شهرستان ارسنجان در راستای ارائه ی خدمات مطلوب به مردم، قدردانی کرد .

۱۳۹۹/۱۰/۲۱

صفحه‌ها