سایر اخبار

جمعی از ساکنین خیابان ظفر شهرک انقلاب جهرم با ارسال لوح تقدیر از خدمات و فعالیت های آبرسانی مدیر و کارکنان امور آبفا این شهرستان قدردانی نمودند.

۱۴۰۱/۱۲/۲۸

همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، نمازخانه های ستادی و امور و ادرات تابعه شرکت آب و فاضلاب استان فارس با حضور جمعی از اعضای شورای فرهنگی این شرکت غبارروبی گردید

۱۴۰۱/۱۲/۲۸

مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس که همراه با استاندار فارس به شهرستان اقلید سفر کرده بود از تعدادی از تأسیسات آبرسانی شهری و روستایی این شهرستان بازدید کرد.

۱۴۰۱/۱۲/۲۸

طی مراسمی سرپرست امور آبفا شهرستان کوار معرفی و از خدمات مدیر سابق این امور قدردانی شد.

۱۴۰۱/۱۲/۲۷

پس از تلاش مأمورین بهره برداری و رفع اتفاقات آب امور آبفا شهرستان لامرد ، اتفاقات خط انتقال ۴۰۰ میلیمتری آب شرب در شهر لامرد ترمیم و روند آّبرسانی به شهروندان به حالت عادی بازگشت .

۱۴۰۱/۱۲/۲۷

دفتر سیستم های کنترل و انرژی فاضلاب شرکت آب و فاضلاب استان فارس ، رتبه ی سوم در سال۱۴۰۰ را از میان دفاتر سیستم های کنترل و انرژی فاضلاب شرکت های آبفا سراسرکشور به خود اختصاص داد و مورد تقدیر معاون راهبری و نظارت بر بهره داری شرکت مهندسی آبفا کشور قرار گرفت .

۱۴۰۱/۱۲/۲۴

بخشدار بخش میمند از توابع شهرستان فیروزآباد استان فارس با ارسال لوح تقدیر از تلاشها و زحمات رئیس اداره ی آبفا این شهر در خدمت رسانی مطلوب و تکریم ارباب رجوع قدردانی نمود

۱۴۰۱/۱۲/۲۳

با فرا رسیدن روز گرامیداشت شهدا ، جمعی از کارکنان و اعضای پایگاه مقاومت بسیج سقای کربلای امور آبفا شهرستان آباده، ضمن حضور در گلزار شهدای گمنام شهر آباده ، در مراسم غبار روبی ، عطر و گل افشانی قبور شهدا شرکت کردند.

۱۴۰۱/۱۲/۲۳

بخشدار مرکزی شهرستان لارستان با ارسال لوح تقدیر مشترک با رئیس شورای اسلامی شهر دهکویه از مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس به پاس مساعدت در رفع مشکلات و اجرای طرح های آبرسانی به مردم بخش مرکزی بویژه شهر دهکویه تقدیر کرد.

۱۴۰۱/۱۲/۲۲

صفحه‌ها