سایر اخبار

مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در سفر به استان فارس ضمن بازدید میدانی از پروژه های آبرسانی شهرستان کوهچنار، در جلسه ی شورای اداری این شهرستان شرکت کرد.

۱۴۰۳/۰۳/۳۱

مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در سفری یک روزه به استان فارس با سفر به شهرستان کازرون از چند طرح و پروژه ی آبرسانی شهری و روستایی در این شهرستان بازدید کرد.

۱۴۰۳/۰۳/۳۱

مدیر عامل شرکت آبفا فارس همزمان با گرامیداشت هفته صرفه جویی در مصرف آب ( ۲۵ الی ۳۱ خرداد) طی ارتباط تلفنی با برنامه صبحگاهی "پیجور" رادیو فارس، با اشاره به اینکه مدیریت مصرف آب یک معروف پسندیده است، گفت: تا پایان فصل گرم سال برای مشترکین کم مصرف طرح تشویقی جذابی در نظر گرفته ایم که شرح آن اعلام خواهد شد.

۱۴۰۳/۰۳/۳۰

یازدهمین دوره مسابقات سراسری دارت بانوان وزارت نیرو، به مناسبت گرامیداشت شهدای خدمت، به میزبانی هیئت ورزش استان آذربایجان غربی (ارومیه ) برگزار شد که تیم دارت بانوان صنعت آب و برق استان فارس با درخشش دارتیست شرکت آبفا استان فارس، بر سکوی اول این دوره از مسابقات ایستاد.

۱۴۰۳/۰۳/۳۰

حجت الاسلام حدائق که از خطبای معارف اسلامی و دروس اخلاق در استان فارس و شهرستان شیراز می باشد در همایش فصلی مدیران شرکت آبفا استان فارس با الگو خواندن مدیریت پیامبر اعظم(ص) گفت: مدیر دولت اسلامی باید مدیریتش مبتنی بر شاخص های دینی باشد.

۱۴۰۳/۰۳/۲۹

مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس با حضور در محل استقرار سامانه ی الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد۱۱۱) واقع در استانداری فارس به سولات و شکایات مردم استان فارس از طریق تلفن پاسخ گفت و در خصوص رفع مشکلات آنان قول پیگیری داد.

۱۴۰۳/۰۳/۲۹

مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس طی جلسه ای با نماینده ی مردم شهرستان های بیضا و سپیدان در مجلس شورای اسلامی، گفت: اولویت ما مدیریت مصرف آب شرب و حفظ منابع آب موجود است.

۱۴۰۳/۰۳/۲۷

مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس، در همایش فصلی مدیران این شرکت که به منظور ارائه سیاست های کلی در سال جدید و بیان رویکردهای مهم شرکت در سال جاری برگزار شد، گفت: مدیریت مصرف، مدیریت منابع با مشارکت مردم از رویکرد های مهم شرکت آبفا فارس در سال جهش تولید با مشارکت مردم است.

۱۴۰۳/۰۳/۲۷

مدیر عامل آبفا فارس در بازدید از پروژه های آبرسانی شهرستان سروستان گفت: به زودی عملیات اجرایی چند پروژه آبرسانی جدید در شهرستان سروستان آغاز می شود.

۱۴۰۳/۰۳/۲۶

مدیر دفتر مدیریت بحران شرکت آب و فاضلاب کشور با سفر به استان فارس از وضعیت منابع آب و روند آبرسانی شهری و روستایی این شهرستان بازدید کرد.

۱۴۰۳/۰۳/۲۶

صفحه‌ها