سایر اخبار

معاون برنامه ریزی و توسعه اقتصادی شرکت آبفا استان فارس در جلسه ای با مهدی شفیعیان معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم، مسائل مربوط به آب و فاضلاب  این شهرستان را مورد بررسی و تبادل نظر قرار داد.

۱۴۰۰/۰۵/۰۳

پس از ماه ها آبرسانی سیار و پس از تلاش بی وقفه و همکاری امور آبفا شهرستان لارستان و شورای اسلامی روستای تنگاب، مردم این روستا به آب شرب پایدار دست یافتند.

۱۴۰۰/۰۵/۰۲

با اصلاح و بازسازی شبکه توزیع آب در سه نقطه شهر لار جمعی از مشترکین این شهر از مزایای آن بهره مند گردیدند.

۱۴۰۰/۰۴/۳۱

بخشدار بخش مشهد مرغاب شهرستان خرمبید به اتفاق جمعی از مسئولین محلی از مراحل اجرای  پروژه ی خط انتقال  خروجی مخزن محله مرغاب شهر قادرآباد بازدید و از نزدیک در جریان آخرین اقدامات انجام شده قرار گرفت.

۱۴۰۰/۰۴/۲۹

با اصلاح خط انتقال اصلی آبرسانی در شهر خفر فارس ، جمعی از مشترکین آب شرب این شهر از مزایای آن بهره مند گردیدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس با اصلاح خط انتقال آبرسانی در بلوار اصلی شهر خفر فارس با استفاده از لوله های پلی اتیلن به قطر ۱۵۰ میلیمتر ، جمعی از مشترکین این شهر، از مزایای آن بهره مند گردیدند.

۱۴۰۰/۰۴/۲۹

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان لارستان با ارسال لوح تقدیر مشترک با بخشدار جویم، از سرپرست امور آبفا این شهرستان به پاس انجام پروژه خط انتقال آبرسانی به روستای فرشته جان قدردانی نمود.

۱۴۰۰/۰۴/۲۷

پس از رفع اتفاقات خط انتقال چاه آبرسانی به روستاهای بخش مرکزی شهرستان گراش، روند آبرسانی به روستاهای مجتمع فداغ ، خلیلی ، بشیر آباد و ... به حالت عادی بازگشت.                                         

۱۴۰۰/۰۴/۲۷

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا استان فارس رضا عسکری معاون بهره برداری و توسعه آب این شرکت با تشریح وضعیت خشکسالی در سنوات اخیر به ویژه در سال جاری، اظهار داشت: متأسفانه سال آبی جاری یکی از کم بارش ترین سال ها در چند دهه گذشته می باشد که آثار مخرب زیادی را بر منابع آب شرب استان فارس تحمیل نموده است.

۱۴۰۰/۰۴/۲۲

در جلسه ای با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه گذاری شرکت آبفا فارس، مدیر روابط عمومی این شرکت و مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان فارس، شیوه های نوین تعامل و همکاری متقابل در حوزه مدیریت مصرف و صرفه جویی در مصرف آب مورد بررسی قرار گرفت

۱۴۰۰/۰۴/۲۱

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آبفا استان فارس گفت: در راستای ارایه خدمات بهینه به مشترکین در زمینه فروش انشعابات آب و فاضلاب و خدمات پس از فروش، قرائت آنلاین(برخط) کنتور آب مشترکین، صدور و ارسال قبض آب بها به صورت پیامکی (حذف قبض کاغذی) در قالب تعرفه های ابلاغی از سوی وزارت نیرو ، معاونت خدمات مشترکین و درآمد شرکت آبفا فارس با مجوز هیأت مدیره این شرکت به تغییر کلی ساختار نرم افزاری و سخت افز

۱۴۰۰/۰۴/۲۱

صفحه‌ها