سایر اخبار

امور آبفا برخی شهرستان های استان، در ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی این استان طی سال ۱۴۰۱ به عنوان اداره ی برگزیده شهرستان قلمداد گردیدند و مدیران این امورها مورد تقدیر مشترک معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار فارس و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و دبیر ستاد جشنواره شهید رجایی استان فارس قرار گرفتند.

۱۴۰۲/۰۷/۱۱

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس ، همزمان با سالروز میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص) و امام صادق (ع) کارکنان این شرکت طی مراسم جشنی در نمازخانه های هر دو ساختمان ستادی به مولودی خوانی و شادی پرداختند.

۱۴۰۲/۰۷/۱۱

 به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس، مرحله ی کشوری هفدهمین دوره از مسابقات قرآن و نماز فرزندان کارکنان وزارت نیرو در شهر تهران، برگزار گردید و ۶ تن از فرزندان کارکنان شرکت آبفا فارس که در مرحله ی استانی با کسب عنوان اول، به مرحله ی کشوری راه یافته بودند به رقابت با دیگر راه یافتگان این مرحله از سراسر کشور پرداختند که در پایان رقابتها محمد معین صادق پور فرزند دکتر علی جان صادق پور مدیر عا

۱۴۰۲/۰۷/۱۱

امور آبفا شهرستان های سپیدان و کوهچنار، در ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی این شهرستان ها طی سال ۱۴۰۱ به عنوان اداره ی برگزیده آن شهرستان قلمداد گردیدند و مدیران این امورها مورد تقدیر فرمانداران خود قرار گرفتند.

۱۴۰۲/۰۷/۱۱

مهندس محرابیان وزیر نیروی جمهوری اسلامی ایران با اهداء لوح تقدیری از دکتر صادق پور مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس و به پاس تلاش های مجدانه و خستگی ناپذیر در تحقق اهداف وزارت نیرو و کنترل تنش آبی تجلیل کرد.

۱۴۰۲/۰۷/۱۰

امور آبفا شهرستان جهرم در راستای ارائه ی خدمات آبرسانی به مشترکین شهرستان جهرم، در تابستان سال جاری اقدام به تعویض الکتروپمپ ۶ حلقه چاه آبرسانی نموده است.

۱۴۰۲/۰۷/۰۹

مدیرعامل شرکت آبفا فارس در سفر به شهرستان داراب، ضمن بررسی کمیت و کیفیت آبرسانی به مردم، از روند اجرای پروژه های تأمین آب و پروژه ی فاضلاب شهر داراب بازدید نمود.

۱۴۰۲/۰۷/۰۸

فرمانده ی پایگاه مقاومت بسیج شرکت آبفا استان فارس از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی – آموزشی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس توسط پایگاه مقاومت بسیج این شرکت و امور و ادارات آبفا شهرهای تابعه خبر داد.

۱۴۰۲/۰۷/۰۸

بخشدار بخش کوهنجان از توابع شهرستان سروستان استان فارس با ارسال لوح تقدیر از تلاشها و زحمات رئیس اداره ی آبفا این بخش در خدمت رسانی مطلوب در حوزه ی آبرسانی قدردانی نمود

۱۴۰۲/۰۷/۰۵

طی مراسمی سرپرست معاونت مالی و پشتیبانی شرکت آبفا استان فارس معرفی و از خدمات معاون سابق این حوزه قدردانی گردید.

۱۴۰۲/۰۷/۰۵

صفحه‌ها