اولین آزمون تغییر حالت اشتغال شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، مرداد ماه سال جاری برگزار می گردد.

اولین آزمون تغییر حالت اشتغال شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، بیست و یکم مرداد ماه سال جاری همزمان در سراسر کشور برگزار می گردد.                               

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس، طبق دستورالعمل ابلاغ شده از سوی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و با هدف تأمین و ساماندهی نیروهای شرکت های وابسته به وزارت نیرو در استان های کشور، اولین آزمون تغییر حالت اشتغال شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به منظور تغییر وضعیت  اشتغال کارکنان طرف قرارداد باشرکت های پیمانکاری که در قالب قراردادهای تأمین نیروی انسانی، حجمی و قرارداد های طرح های عمرانی، وظایف خود را انجام می دهند، روز پنجشنبه بیست و یکم مرداد ماه سال جاری همزمان در سراسر کشور برگزار می گردد.                                                                     

بنا بر همین گزارش داوطلبین واجد الشرایط  می بایست از تاریخ هفتم تیر ماه لغایت سیزدهم تیرماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشوربه نشانی www.sanjesh.org جهت شرکت در آزمون نام نویسی نمایند.

گفتنی است دستورالعمل کامل آزمون  از طریق معاونت منابع انسانی و تحقیقات شرکت آبفا استان فارس به امور و ادارات آبفا شهرستان های تابعه استان اعلام گردیده است و اخبار تکمیلی در این خصوص متعاقبا اعلام خواهد شد.

تاریخ خبر: 
۲۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۷:۴۵بعدازظهر
خبر