بازدید میدانی مدیر عامل شرکت مهندسی آبفا کشور از روند آبرسانی به شهرستان کوهچنار استان فارس

مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در سفر به استان فارس ضمن بازدید میدانی از پروژه های آبرسانی شهرستان کوهچنار، در جلسه ی شورای اداری این شهرستان شرکت کرد.

هاشم امینی که به منظور بررسی وضعیت تأمین آب شهرها و روستاهای شهرستان های کازرون و کوهچنار به دعوت غلامرضا دهقان ناصر آبادی نماینده ی مردم این دو شهرستان در مجلس شورای اسلامی به استان فارس سفر کرده بود، به همراه علی شبانی مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس و جمعی از مسئولین محلی شهرستان کوهچنار بعد از ظهر امروز پنج شنبه با حضور در شهرستان کوهچنار از مناطق روستایی این شهرستان بازدید کرد.

 
در روند این بازدید علی شبانی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آبفا فارس به بیان اقدامات انجام شده در حوزه ی آبرسانی شهر ها و روستاهای شهرستان کوهچنار طی سالهای اخیر پرداخت و طرح های تأمین آب در دست اقدام این شهرستان را تشریح کرد.
 
مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در پایان بازدیدها، به منظور بررسی و تبادل نظر در خصوص رفع نیازمندی های حوزه ی آبرسانی شهرستان کوهچنار در جلسه ی شورای اداری این شهرستان که با حضور مسئولین محلی برگزار شد، شرکت کرد؛ در این نشست مقرر شد طی جلسه ای در شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در خصوص وضعیت آبرسانی و منابع آب شهرستان کوهچنار تصمیمات تازه ای اتخاذ شود.

تاریخ خبر: 
۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۹:۳۰بعدازظهر
خبر