بررسی مسائل آب و فاضلاب شهرستان جهرم در جلسه معاون شرکت آبفا فارس و فرماندار ویژه این شهرستان

معاون برنامه ریزی و توسعه اقتصادی شرکت آبفا استان فارس در جلسه ای با مهدی شفیعیان معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم، مسائل مربوط به آب و فاضلاب  این شهرستان را مورد بررسی و تبادل نظر قرار داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس، محمد علی قلندری معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه گذاری شرکت آبفا استان فارس در جلسه ای با مهدی شفیعیان معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم، مسائل مربوط به آب و فاضلاب  این شهرستان به ویژه مسائل و موانع مربوط به تأمین آب شهر جهرم و روستاهای تحت پوشش را مورد بررسی و تبادل نظر قرار داد. وی پس از بازدید میدانی از تصفیه خانه فاضلاب شهر جهرم در جلسه مذکور ، همکاری مسئولین محلی بالاخص فرماندار شهرستان در روند تکمیل این تصفیه خانه فاضلاب را بسیار ضروری توصیف و خواستار اهتمام فرماندار شهرستان و نماینده ی مردم در مجلس شورای اسلامی به منظور تکمیل پروژه های آبرسانی در دست اجرا و همچنین روند تکمیل تصفیه خانه فاضلاب شهر جهرم گردید.

  بنابراین گزارش در این جلسه فرماندار ویژه شهرستان جهرم نیز ضمن ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده در حوزه آب و فاضلاب شهرستان جهرم، در خصوص همکاری مسئولین محلی با شرکت آبفا فارس به منظور تکمیل پروژه ها و جذب اعتبارات مورد نیاز قول مساعد داد.

گفتنی است معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه گذاری شرکت آبفا استان فارس در پایان حضور در شهرستان جهرم طی دیداری با کارکنان امور آبفا این شهرستان به بررسی مسائل و مشکلات پرسنل این امور پرداخت.

حوزه خبر: 
دفتر معاونت برنامه ریزی و منابع انسانی
تاریخ خبر: 
۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۵قبل‌ازظهر
خبر