تیم دارت بانوان صنعت آب و برق فارس بر سکوی اول مسابقات سراسری دارت وزارت نیرو/ درخشش دارتیست آبفا فارس

یازدهمین دوره مسابقات سراسری دارت بانوان وزارت نیرو، به مناسبت گرامیداشت شهدای خدمت، به میزبانی هیئت ورزش استان آذربایجان غربی (ارومیه ) برگزار شد که تیم دارت بانوان صنعت آب و برق استان فارس با درخشش دارتیست شرکت آبفا استان فارس، بر سکوی اول این دوره از مسابقات ایستاد.

یازدهمین دوره مسابقات سراسری دارت بانوان وزارت نیرو به مناسبت گرامیداشت شهدای خدمت، با حضور۸۹ دارتیست در قالب ۲۳ تیم از ۲۱ استان کشور در رده های انفرادی و دوبل اتفاقی، به میزبانی هیئت ورزش استان آذربایجان غربی (ارومیه ) برگزار شد.

در این دوره از مسابقات، تیم صنعت آب و برق استان فارس با نمایشی قابل انتظار، مقام اول تیمی را کسب کرد که فاطمه دهقانی دارتیست شرکت آبفا فارس با درخشش در بخش انفرادی موفق به کسب مقام سوم شد و گردن آویز برنز را از آن خود کرد.

همچنین در بخش انفرادی این مسابقات ماندانا مصلایی از شرکت برق منطقه ای فارس نیز موفق به کسب مقام اول شد و به مدال طلا دست یافت.

گفتنی است: ماندانا مصلایی ازشرکت برق منطقه ای فارس ، فاطمه دهقانی از شرکت آبفا استان فارس ، لیلا رحیمی از شرکت آب منطقه ای فارس ، معصومه تابع بردبار و اعظم ابراهیمی (سرپرست) از شرکت توزیع برق فارس اعضای تیم صنعت آب و برق استان فارس در این مسابقات بودند.

حوزه خبر: 
سایر
تاریخ خبر: 
۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱:۴۵بعدازظهر
خبر