مدیر عامل شرکت آبفا فارس در دیدار با مسئولین محلی بخش سیدان و فاروق شهرستان مرودشت، وضعیت آبرسانی به مردم را بررسی نمود

مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس در دیدار با جمعی از مسئولین محلی بخش سیدان و فاروق شهرستان مرودشت، ضمن بررسی مسائل مربوط به آبرسانی به شهر و روستاهای این بخش نیازهای حوزه ی آبرسانی به مردم را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس ، علی بوستانی مدیر عامل این شرکت در دیدار با حجت الاسلام فرهادی امام جمعه ، جلیل اسکندری بخشدار و سید امیر سجادیان فرمانده سپاه یخش سیدان و فاروق که به اتفاق  جمعی از اعضای شورای اسلامی شهرهای سیدان و فاروق در دفتر مدیر عامل شرکت آبفا فارس حضور یافته بودند، ضمن بررسی آخرین وضعیت منابع آب، روند آبرسانی به مشترکین شهری و روستایی و همچنین ظرفیت های توسعه ی آبرسانی، اظهار داشت: در حوزه ی آبرسانی به مردم شریف سیدان و فاروق تلاش های خوبی در گذشته صورت گرفته است و مجدانه پیگیر رفع معضلات آبرسانی به مردم هستیم. وی با تاکید بر این مطلب که برای اجرای طرح های آبرسانی نباید صرفا به منابع دولتی چشم داشت، افزود: خوشبختانه مردم این منطقه بسیار خیر اندیش و خیر هستند و همیشه در اقدامات عام المنفعه به ویژه نأمین آب شرب مردم پیش قدم بوده اند. وی در همین خصوص گفت: نیازمند یاری خیرین نیکوکار در حوزه ی آبرسانی در راستای تامین اعتبار جهت اجرای طرح های جدید آبرسانی هستیم.

گزارش روابط عمومی شرکت آبفا فارس حاکی است در گفتگوی مذکور امام جمعه، بخشدار و اعضای شورای اسلامی شهر سیدان و فاروق نیز ضمن ابراز خشنودی از برگزاری این نشست، علاوه بر تشریح مسائل و موانع موجود در آبرسانی به مردم این بخش به ویژه روستاهای تحت پوشش، در خصوص همکاری مضاعف با شرکت آبفا فارس و  پیگیری جهت جذب اعتبارات مالی به منظور اجرای پروژه ها نیز قول مساعد دادند.

حوزه خبر: 
دفتر معاونت بهره برداری
تاریخ خبر: 
۱۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱:۳۰بعدازظهر
خبر