همزمان با سفر استاندار فارس به شهرستان کازرون بازدید از تصفیه خانه فاضلاب این شهر و افتتاح پروژه آبرسانی به مجموعه روستایی کمارج صورت گرفت

استاندار فارس در سفر به شهرستان کازرون به همراه مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان فارس ضمن بازدید از تصفیه خانه شهر کازرون در جریان روند اجرای این پروژه مهم قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا فارس عنایت الله رحیمی به همراه معاونین خود، مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس و برخی از مدیران کل استانی، مظفری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کازرون و مدیران شهرستان کازرون در بازدید از این شهرستان، ضمن بازدید از تصفیه خانه فاضلاب شهر کازرون از نزدیک در جریان روند اجرای این پروژه مهم و حیاتی قرار گرفت.
در جریان این بازدید علی بوستانی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آبفا استان فارس با ارائه گزارشی از برنامها و پروژه های آب و فاضلاب شرکت آبفا فارس در شهرها و روستاهای شهرستان کازرون، به روند اجرای تصفیه خانه فاضلاب شهر کازرون اشاره و  خواستار کمک همه مسولین بویژه استاندار محترم و فرماندار و مسئولین محلی شهرستان کازرون جهت تامین اعتبار و رفع موانع اجرای این پروژه گردید. ایشان اظهار امیدواری کرد با تکمیل این تصفیه خانه در آینده نزدیک شاهد بهره برداری از این پروژه باشیم.
این گزارش می افزاید در حاشیه این بازدید، خط انتقال آب به طول ۷۰۰۰ متر لوله خط انتقال آب مجموعه روستایی کمارج شهرستان کازرون در مدار بهره برداری قرار گرفت. این خط انتقال از جنس گالوانیزه و پلی اتیلن به قطر ۲۰۰ میلی متر و با صرف اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال اجرا گردید و ۲۰۰۰ مشترک مجموعه ۵ روستای کمارج از مزایای آن بهره مند شدند.     

تاریخ خبر: 
۱۲ تیر ۱۴۰۰ - ۶:۴۵بعدازظهر
خبر