ده روش برای آرام کردن مردان تندخو

۱۰روش برای آرام کردن مردان تند خو
به هر طریق ممکن، محبتتان را به همسرتان نشان دهید . بیشتر مردان دلشان می خواهد که که همسرشان باورشان کند .

فرمان اول: باورش کن
بیشتر مردان دلشان می خواهد که که همسرشان باورشان کند. اصلا خوششان نمی آید که همسرشان در توانایی ها و استعدادهایشان (مثلا در تامین امنیت ورفاه و…) شک داشته باشد. با رفتار و گفته هایتان به آن ها بفهمانید که توانایی و مهارت و استعداد و پشتکارشان را باور دارید البته دروغ نگویید چون اساسا خوب نیست .

  فرمان دوم: حرف بزن
برای اینکه همسرتان بفهمد شما او را درک میکنید خودتان را موظف کنیدکه هر روز به مدت کوتاهی در همین خصوص با او حرف بزنید.. بیست دقیقه که در هر روز زیاد نیست. هست؟ حتی اگر جوابتان به این سوال مثبت باشد. باز هم این صحبت بیست دقیقه ای را از همسرتان دریغ نکنید چون تاثیرش خیلی بیشتر از بیست دقیقه است که در ذهن شماست. آیا همسرتان ارزش ۲۰دقیقه ندارد؟

  فرمان سوم: تاییدش کن
اکثر آدم ها دوست دارند مورد تایید باشند همسر شما هم مثل بقیه چه فرقی میکند تا میتوانید در مناسبت های مختلف همسرتان را تایید کنید . نه با استفاده ازجملات کلیشه ای و مسخره مثل«وااااااای تو فوق العاده ای…بی نظیری….تو حرف نداری..این حرف ها را دیگر هیچ مردی باور نمیکند. خودتان را خسته نکنید دلتان باید با زبانتان یکی باشد اگر بتوانید این کار را بکنید قدم بزرگی در تحکیم پیوندتان برداشته اید .

فرمان چهارم: روی اعصابش راه نرو
آیا شما خوشتان می آید کسی به شما بگوید که این کار را بکن وآن کار را نکن؟ مردها هم مثل شما دلشان نمیخواهد همسرشان مدام از آنها بخواهد که زیر ورو شوند تا آنجا که میتوانید مردتان را آنچنان که هست قبول کنید خیلی از مردها از اینکه همسرشان بخواهد آن ها را مدام تغییر بدهد آزرده خاطر وگاه خشمگین میشوند. آدم میتواند خودش را خیلی راحت عوض کند ولی عوض کردن دیگران خیلی سخت است .

فرمان پنجم: مغزش را گاز نزن
اگر شوهرتان خسته است و میخواهید مطلب مهمی را بگویید بلافاصله به اصل مطلب بروید و حاشیه پردازی نکنید اگر نیاز به دانستن جزییات باشند خودشان پرس و جو میکنند .

فرمان ششم: چرتکه نیانداز
به هر طریق ممکن..محبتتان را به همسرتان نشان دهید و چرتکه نیاندازید. دنبال یک موقعیت خاص نباشید خیلی از مردها هستند که از خود شما هم رمانتیک ترند .

فرمان هفتم: احترام بگذار
وقتی همسرتان دارد افکار و عقایدش را به شما میگوید تو ذوقش نزنید همیشه و همه جا نشان دهید که برایش احترام قایل اید. وقتی همسرتان خسته از کار برمیگردد خودتان را بی حوصله و مشغول به کار نشان ندهید و به آشپز خانه دور خودتان نگردید
.
فرمان هشتم: امان بده
تقریبا تمام ادم های روی زمین احتیاج دارند که در پایان روز دوباره انرژی بگیرند و جسم و روحشان را بازسازی کنند مردها که از مریخ نیامده اند. بازهم خوششان نمی آید که وقتی از کار خسته و کوفته برمی گردند شما تمام اتفاقات روز را برایشان بازگوکنید. امان بدهید بگذارید کمی استراحت کنند و بعد آرام آرام به شرح ماوقع شروع کنید .

فرمان نهم: اعتماد کن
اعتماد…حیاتی تریت عامل برای شکل گیری یک ازدواج موفق است. اگر به هر دلیلی به همسرتان اعتماد کامل ندارید به جاسوسی متوسل نشوید چون اوضاع خراب تر میشود. منطقی ترین کار این است که از یک آدم امین و دارای صلاحیت مشاوره بخواهید .

فرمان دهم: رفیق اش باش
رابطه تان را طوری با همسرتان تنظیم کنیدکه هم عاشقش باشید وهم بهترین دوست و رفیقش…برای اینکه بتوانید سال های سال دوست و همراه همسرتان باشید باید راه هایی پیدا کنید تا وقت بیشتری را با بگذرانید و کارهای بیشتری را با کمک همدیگر انجام بدهید .

منبع: پارسینه داتکام